Menu główne

Rubix

RubixFirma Rubix S&I została stworzona w 2016 r. przez Jean-Christophe'a Mifsuda, trójjęzycznego francuskiego przedsiębiorcę, posiadającego 22-letnie doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu zaawansowanych technologii, włączając w to aparaturę analityczną i medyczną dla bezpieczeństwa żywności, analizę środowiskową oraz moduły diagnostyczne PoC (badania w miejscu opieki) zarówno dla B2B jak i B2C z urządzeniami do noszenia.

Pracownicy firmy RUBIX S&I posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie konstrukcji i programowania czujników, a w szczególności czujników gazów, lotnych związków organicznych (LZO) i zapachów, rozwijaniu elektronicznych nosów i tworzeniu banków danych uciążliwości środowiskowych, łącząc zminiaturyzowane matryce czujników ze sztuczną inteligencją AI.

Korzystając z tej wiedzy, firma RUBIX S&I opracowuje spersonalizowane i zminiaturyzowane urządzenia z wieloma czujnikami do monitorowania środowiska (jakość powietrza, uciążliwości w pracy lub w domu), dla inteligentnych domów i urządzeń gospodarstwa domowego (lodówki, piekarniki) oraz nieinwazyjnego monitorowania stanu zdrowia przez oddech lub skórę. Rozwijamy także powiązane z nimi banki danych o gazach lub zapachach, które pozwalają zidentyfikować źródła uciążliwości, wykryć psucie się żywności lub określić stan zdrowia.

RUBIX S & I jest firmą analityczną, dedykowaną do monitorowania zagrożeń toksycznych, uciążliwości, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucie w miejscu pracy, zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz budynków, za pośrednictwem urządzeń i pakietu usług, takich jak moduły IoT urządzeń online oraz przetwarzanie danych pomiarowych.

Firma RUBIX S&I wytwarza urządzenia do zastosowań przemysłowych, biurowych i konsumenckich:

WatchTower 1 – do monitorowania zagrożeń i zanieczyszczeń środowiskowych

Rubix POD – do monitorowania uciążliwości i jakości powietrza w środowisku pracy

Rubix Home – do monitorowania jakości powietrza w środowisku domowym

Muszyńska 29
02-916 Warszawa
Polska
tel. 22 651 63 33
fax.22 651 75 57
REGON: 011551579
NIP: 5210084649
KRS: 0000130623